ŠKOLENIE ZRUŠENÉ!!! OXnet – Úvod do štruktúrovanej kabeláže – teória a prax

8:30am – 5:00pm

ŠKOLENIE ZRUŠENÉ!!!

O školení

Účelom tohto školenia je uviesť účastníkov do problematiky pasívnej časti počítačových sietí – štruktúrovaných kabeláží.

Prednášané informácie sú všeobecne platné naprieč trhom výrobcov a značiek. Školenie bude obsahovať zhrnutie teórie a štandardov potrebných pre pochopenie následných postupov a pravidiel pre prax.

Súčasťou školenia bude aj praktická ukážka spolu s vyhodnotením.

Cena: 49 EUR

• V cene je zahrnutý obed a občerstvenie počas dňa a tiež študijný materiál a vzorky  pre praktickú časť.
  • V cene školenia je požičanie ľubovoľného testeru alebo zváračky podla vlastného výberu z našej „požicovne“ na jeden deň. Viac info nižšie.

Dátum: 28.11.2023
Čas: 08:30 – 17:00 hod.
Trvanie: 8 hodín (+ prestávka na obed)
Miesto: Hotel Color, Pri Starom mýte 3095/a, 831 04  Bratislava

Program školenia

Úvod do problematiky
Na začiatku prebehne úvod do problematiky počítačových sietí vrátane typológie, komunikačných modelov a štandardizovaných protokolov.

Orientácia v pasívnych komponentoch
Ďalej sa zorientujeme v samotných pasívnych komponentoch dátových sietí, ako sú káble, konektory či ostatné príslušenstvá a čiastočne sa budeme zaoberať aj aktívnymi prvkami.

Inštalácia štruktúrovanej kabeláže
Na základe teoretických vedomostí uvedieme pravidlá, ako navrhovať siete a odporúčané postupy pre samotnú inštaláciu.

Metóda merania
Po zvládnutí tohto bloku si preberieme úskalia a požiadavky na testovanie štruktúrovanej kabeláže.

Praktická časť
Veľká časť kurzu bude venovaná praktickej časti, kde si budeme môcť vyskúšať všetko z predchádzajúceho bloku, po otestovaní modelovej úlohy vykonáme rozbor nameraných hodnôt a ich vyhodnotenie.
Počas celého školenia bude priestor na otázky a diskusiu.

Školiteľ:

Radovan Votava –  produktový manažér pre pasívne komponenty/štruktúrované kabeláže a odborník na sieťovú problematiku s dlhoročnou praxou.

Podmienky registrácie:

• Z dôvodu obmedzenej kapacity a technicko-organizačných dôvodov je registrácia záväzná.
  • Storno je možné maximálne 4 dni pred začiatkom školenia.

Event Category

OXnet